Nawierzchnie dla zwycięzców

DLW Sports Systems to światowy lider w dziedzinie nawierzchni sportowych z linoleum. Co nas wyróżnia, to doświadczenie i nasza bezkompromisowa jakość Made in Germany? Od ponad 25 lat opracowujemy, produkujemy i dostarczamy optymalne nawierzchnie dla rozmaitych dyscyplin sportowych.

Czy chodzi o koszykówkę, łyżworolki lub gimnastykę, czy sporty szkolne, fitness, imprezy cykliczne, czy rekreacyjne. Nasze wysokiej jakości nawierzchnie sportowe oferują pewne rozwiązania dla zastosowań specjalnych lub wielofunkcyjnych, które prócz klasycznych hal sportowych i widowiskowych są zalecane także dla przedszkoli, fitness lub ośrodków rehabilitacyjnych. Jako, że dodatkowo nasze produkty są do tego szczególnie ekonomiczne, korzyść odnosi i właściciel, i użytkownik.

Przy tym szczególną wagę przywiązujemy do aspektów ekologicznych poprzez nasze procesy wewnątrzzakładowe. Ta szczególna filozofia, by w każdym naszym działaniu pamiętać o skutkach długofalowych, bazuje na silnym identyfikowaniu się z naturalnym produktem ?linoleum ?oraz jego nadzwyczajnymi walorami ekologicznymi.

Na skróty do właściwej nawierzchni sportowej:
Armstrong na Targach FSB w Kolonii .

Serdecznie dziekujemy za odwiedzenie naszego stoiska na Targach FSB