Właściwa strategia dla projektów odnoszących sukces

Nie tylko cena, ale też serwis oferowany z produktem ma decydujące znaczenie. Naszą filozofią jest wspierać Państwa za pomocą dobrej oferty serwisowej przed, a szczególnie po realizacji planu budowy. Pomagamy Państwu w fazie planowania za pomocą fachowej porady (na miejscu) czterech specjalistów, którzy zajmują się wyłącznie sektorem nawierzchni sportowych.

Jeśli mają Państwo pytania, które nie dotyczą bezpośrednio nawierzchni sportowej, możemy często „wyjść poza naszą działkę“ i nawiązać kontakt ze specjalistycznymi przedsiębiorstwami, które mogą wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i udzielić pomocy zgodnie z Państwa potrzebami.

Często oprócz specyficznych cech produktu chodzi też o koncepcję kolorystyczną całego przedsięwzięcia. Wybór koloru nawierzchni nie jest łatwym zadaniem. W wielu przypadkach – ze względu na to, że wiele istniejących hal sportowych i wielofunkcyjnych jest wyposażonych w nasze linoleum – możemy podać Państwu adresy referencyjne hal w wybranej przez Państwa kolorystyce w Państwa okolicy!  W ten sposób otrzymają Państwo obraz, jak żądany kolor prezentuje się na dużej powierzchni.

Nasi technicy dysponują wieloletnim doświadczeniem w sektorze nawierzchni sportowych. Skorzystajcie z niego także podczas realizacji Waszego projektu! Służymy Państwu pomocą i z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania z zakresu czyszczenia, pielęgnacji, a także uszkodzeń nawierzchni w Państwa hali.