Jeśli mają Państwo pytania, które nie dotyczą bezpośrednio nawierzchni sportowej, możemy często „wyjść poza naszą działkę“ i nawiązać kontakt ze specjalistycznymi przedsiębiorstwami, które mogą wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i udzielić pomocy zgodnie z Państwa potrzebami.
Często oprócz specyficznych cech produktu chodzi też o koncepcję kolorystyczną całego przedsięwzięcia. Wybór koloru nawierzchni nie jest łatwym zadaniem. W wielu przypadkach – ze względu na to, że wiele istniejących hal sportowych i wielofunkcyjnych jest wyposażonych w nasze linoleum – możemy podać Państwu adresy referencyjne hal w wybranej przez Państwa kolorystyce w Państwa okolicy! W ten sposób otrzymają Państwo obraz, jak żądany kolor prezentuje się na dużej powierzchni.
Nasi technicy dysponują wieloletnim doświadczeniem w sektorze nawierzchni sportowych. Skorzystajcie z niego także podczas realizacji Waszego projektu! Służymy Państwu pomocą i z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania z zakresu czyszczenia, pielęgnacji, a także uszkodzeń nawierzchni w Państwa hali.