Zapewnić funkcjonalność, zachować wartość

Czyszczenie i pielęgnacja odgrywają bardzo ważną rolę. Tylko właściwa i regularna pielęgnacja pozwala nawierzchni zachować właściwości ochronne i optymalnie wspierać sportowców.

Podobnie  wybór właściwych środków czyszczących i pielęgnacyjnych przy jednoczesnym zachowaniu wyznaczonego racjonowania użycia pomaga utrzymać wysoką wartość sportowej powierzchni użytkowej.

Temat czyszczenia i pielęgnacji ma dla firmy DLW Sports duże znaczenie. Jesteśmy w stałym kontakcie ze znanymi producentami środków czyszczących i pielęgnacyjnych, jak i z producentami odpowiednich urządzeń czyszczących, gdyż tylko nieprzerwane dostosowywanie i poprawa systemu porad w kwestii czyszczenia i pielęgnacji na podstawie najnowszych osiągnięć i doświadczeń gwarantuje naszym klientom najwyższy poziom zadowolenia z codziennego użytku naszych nawierzchni.

Skorzystajcie z naszych kompetencji i pozwólcie sobie doradzić. Jeśli przytrafi się Państwu kiedyś błąd w czyszczeniu, oczywiście służymy radą i pomocą – tak, by najszybciej jak to możliwe przywrócić optymalne właściwości Państwa nawierzchni!