Fitness/Aerobik

STEP, Pilates, Tai-Bo czy trening siłowy – nieważne. Sportowiec musi mieć możliwość w pełni skoncentrować się na tym, co najistotniejsze, nie przejmując się przykładowo tym, czy podłoga jest zbyt śliska. Dlatego, że owa daje poczucie równowagi, chroni przed przewróceniem się i ma się dobrze dzięki grubości 4 mm nawet wtedy, gdy jakiś sprzęt spadnie na nią przez nieuwagę.

476

Oczywiście gdy mowa o fitness i aerobiku, należy wspomnieć o modzie i designie. Także na tym polu nasze nawierzchnie są całkiem trendy – od klasyki do futuryzmu, kolorem można bawić się, zestawiając z 22 różnymi deseniami.

A żeby czyszczenie nie stało się częścią codziennego treningu, cztery farby z naszej kolekcji są dostępne z wyjątkowo łatwą do czyszczenia powłoką poliuretanową.

Inną ważną kwestią, jeśli chodzi o aerobik i fitness, jest amortyzacja. Aby trening dobrze zrobił ciału, system podłogowy musi wykazywać określoną „tłumienność” i amortyzować tak, by chronić stawy, a jednocześnie nie męczyć i nużyć muskulatury.

Właściwy produkt do tego zastosowania: