Serdecznie witamy na stronie Armstrong DLW, specjaliście w zakresie podłóg i powierzchni sportowych wytwarzanych z Linoleum.

Niezależnie czy jest to hala sportowa, sala gimnastyczna czy hala wielofunkcyjna: My dostarczymy Państwu odpowiednią nawierzchnię sportową ze specjalnego sportowego linoleum. Dlaczego specjalnego? To bardzo proste: zaczynając od fitness przez sporty szkolne aż po sporty wyczynowe system podłoża sportowego po prostu musi jak najlepiej wspierać każdy rodzaj ruchu sportowca. Do tego należy nie tylko kwalifikacja według DIN 18032 i DIN 14904, lecz również optymalna do potrzeb instalacja: podłoży punktowo elastycznych, powierzchniowo elastycznych, lub mieszanie elastycznych.

Proszę się skontaktować z nami, bardzo chętnie Państwu doradzimy.

Ważne jest, aby otrzymali Państwo Linoleum sportowe odpowiednie do swoich wymagań.

Zdrowe linoleum

Aktualne badanie naszych wykładzin o przeznaczeniu sportowym DLW Linodur Sport i DLW Linovation Sport wykazało, że spełniają one w pełni wszystkie kryteria schematu AgBB (niem. Komisji ds. Oceny Oddziaływania na Zdrowie Wyrobów Budowlanych. Szczegóły...

 


 

szybkie wyszukiwanie produktu

Detale Schutzbelag Darkblue

Pokazane tutaj zdjęcia są po to, aby przekazać Państwu pierwsze wrażenie przy r?#380;nych wzorach.

R霩nice w kolorach od oryginału są zależne od ustawienia na monitorze. Chętnie wyślemy do Państwa oryginalne pr鏏ki potrzebnych kolor闚.


Dokumenty uzupełniające do pobrania