Floor Protection P

Coraz częściej patrzy się na hale sportowe z punktu widzenia ich funkcjonalności. Powinny nie tylko służyć sportowcom, ale być też użytecznymi przy najróżniejszych przedstawieniach. W tym ujęciu nasze linoleum do zastosowań sportowych także jest multitalentem: z warstwą użytkową o grubości 4 mm jest niezwykle wytrzymałe. Nawet gorący popiół z papierosa nie jest w stanie wyrządzić szkody większości naszych nawierzchni.

Mimo to, zawsze gdy może dojść do uszkodzeń mechanicznych bądź silnego zabrudzenia, zalecamy przykryć podłogę hali. Obok utrzymania wysokiej wartości wierzchniej warstwy, zaletą jest też zminimalizowanie nakładów środków na czyszczenie. Długie procedury czyszczenia są nie tylko kosztowne, ale uniemożliwiają też użycie hali już następnego dnia np. po wieczornym przedstawieniu.

Oferujemy Państwu idealne rozwiązanie, Floor Protection P. Nasze okrycie ochronne do podłóg hal składa się z wysokiej jakości włókien igielnych i wtopionego, hamującego poślizg grzbietu, wykonanego z poliefin. Floor Protection P o wymiarach 2 x 1 m daje się łatwo rozłożyć i zdjąć.

Korzystanie z pojedynczych płyt niesie ze sobą więcej korzyści: określone obszary hali mogą zostać przykryte według chwilowego zapotrzebowania, przechowywanie wymaga mniej miejsca, a wymiana pojedynczych elementów czyni takie rozwiązanie wyjątkowo korzystnym.

Nasze okrycie ochronne do nawierzchni ma idealne własności przeciwpożarowe (klasa palności Bfl S1). Floor Protection P jest dostępna w trzech atrakcyjnych kolorach.


Dokumenty uzupełniające do pobrania:

 Tekst przetargu

Dane techniczne

Na skróty do właściwej nawierzchni sportowej:
Armstrong na Targach FSB w Kolonii .

Serdecznie dziekujemy za odwiedzenie naszego stoiska na Targach FSB