Lepsze tłumienie odgłosu kroków w naturalny sposób: DLW Linoeco Sport

Obojętne czy to taniec jazzowy uprawiany w niedużej sali gimnastycznej czy to szkolne zajęcia sportowe bądź trening w ramach sportu klubowego odbywające się w hali sportowej. Poziom hałasu jest często bardzo wysoki i może być uciążliwy zarówno w samej hali sportowej jak i w pomieszczeniach sąsiednich.

DLW Linoeco Sport redukuje ten poziom hałasu w naturalny sposób. Ta wykładzina zespolona o grubości całkowitej wynoszącej 5,2 mm, składająca się z 3,2 mm jednowarstwowego linoleum i 2,0 mm korka jest najmocniejszym linoleum stosowanym w obiektach sportowych na rynku. Lepsze tłumienie odgłosu kroków jest dwa razy większe niż w przypadku standardowych wykładzin sportowych z linoleum.

Ale nie tylko lepsze tłumienie odgłosu kroków jest jedyną zaletą! Ze względu na swoją wysoką elastyczność i wysoką zawartość korka DLW Linoeco Sport zapewnia odczuwalny, wysoki komfort ciepła stóp, komfort chodzenia i biegania. A dzięki znanym bakteriostatycznym właściwościom linoleum DLW Linoeco Sport nadaje się szczególnie do sal sportowych, gdzie bieganie boso jest na porządku dziennym, jak np. w sali judo.

DLW Linoeco Sport spełnia oczywiście wymagania norm DIN V 18032-2 i EN 14904 i może być tym samym stosowany w szkolnych halach sportowych. Posiada także certyfikat zgodności CE z normą EN 14904:2006!

DLW Linoeco Sport jest dostępny od ręki w 4 żywych kolorach.


Dokumenty uzupełniające do pobrania:

 Dane techniczne (133 KB)

Na skróty do właściwej nawierzchni sportowej:
Armstrong na Targach FSB w Kolonii .

Serdecznie dziekujemy za odwiedzenie naszego stoiska na Targach FSB