Linopro Sport

Najnowsze osiągnięcie Armstrong DLW, Linopro Sport, zadziwia innowacyjnym wzmocnieniem warstwy wierzchniej: poliuretanowy lakier jest rozpylany na powierzchnię linoleum, a następnie wzmacniany promieniowaniem UV. Dzięki w 100% czystej strukturze poliuretanowej lakieru oraz specjalnemu procesowi wzmacniania za pomocą światła ultrafioletowego, łańcuchy polimerowe łączą się w silnie usieciowaną strukturę. Tak powstaje niezwykle trwała powierzchnia wykładziny o zdumiewającej odporności chemicznej.

Ogromna zaleta dla inwestorów i firm sprzątających tkwi w tym, że czyszczenie i pielęgnacja jest jeszcze łatwiejsza. Zmniejszeniu ulega zapotrzebowanie na środki do pielęgnacji podłogi i ryzyko błędów podczas czyszczenia, co jest łatwo odczuwalne poprzez obniżenie kosztów utrzymania.

Ponadto, dzięki zmniejszonemu zapotrzebowaniu na środki do czyszczenia i pielęgnacji, lepiej wypada bilans ekologiczny produktu. Dla użytkowników zaletą jest, że po wyłożeniu nawierzchnią, bądź generalnym sprzątaniu, hala szybciej powraca do normalnego funkcjonowania, dzięki czemu rzadziej stoi niewykorzystana.


Dokumenty uzupełniające do pobrania:

 Dane techniczne (135 KB)

 Tekst przetargu (24 KB)

Na skróty do właściwej nawierzchni sportowej:
Armstrong na Targach FSB w Kolonii .

Serdecznie dziekujemy za odwiedzenie naszego stoiska na Targach FSB